Biçikleta elektrike

Motoçikleta elektrike

Skutera elektrike

MOTORI-08

MOTORI ELEKTRIK

Dizajn i ri industrial i modës.

m8-1_06
60V2000WMotor pa furça me fuqi të lartë

60V2000W
Motor pa furça me fuqi të lartë

Fuqia e fortë e papenguar shtrihet
30° këndi i ngjitjes.

Frena hidraulike e përparme

Udhëtim i rehatshëm me kontroll të saktë.Përmirësoni rezistencën ndaj ndikimit të strukturës mekanike të automjetit dhe zgjatni jetën e sistemit mekanik.
Frena hidraulike e përparme
Amortizator me susta të pasme

Amortizator me susta të pasme

Amortizatori i jashtëm me susta të dyfishta nën jastëkun e sediljes e bën më të rehatshëm kalimin në rrugë me gunga.

Udhëtoni të sigurt gjatë natës

Udhëtoni të sigurt gjatë natës

Grupi i fenerëve led përfshin fenerë të shndritshëm, me kënd ultra të gjerë
dhe sinjalet e kthesës së transmetimit.

Udhëtoni të sigurt gjatë natës

Udhëtoni të sigurt gjatë natës

Grupi i dritave LED të pasme përfshin dritat e pasme të ndritshme, kthesën e transmetimit
dritat, dritat e targave dhe reflektorët e sediljeve për të maksimizuar natën
siguria ngarje.

Ekran i ekranit me definicion të lartë

Ekran i ekranit me definicion të lartë

Ekran LED, konsumi i ulët i energjisë,
Shpejtësia dhe fuqia janë të qarta me një shikim,
t'ju ndihmojë të dini shpejtësinë dhe fuqinë në çdo moment.

Blerja e aksesorëve

Një mori aksesorësh origjinalë për të zgjedhur, duke bërë udhëtime
më i përshtatshëm

Blerja e aksesorëve
7 (2) 8 (2)

SPECIFIKIM

Model MOTORI 08
Ngjyrë E kuqe / e zezë / OEM
Materiali i kornizës Tub çeliku pa tegel
Motorri 60V 2000W
Kapaciteti i baterisë 60V 20Ah/30Ah
Gama 80 km
Shpejtesi maksimale 60 km/h
Pezullimi Pezullim hidraulik i përparmë, Amortizator i pasmë
Frena Frena e diskut para dhe e pasme
Ngarkesa maksimale 200 kg
Feneri LED
Madhësia e shpalosur 2100mm*680mm*1105mm

 

• Modeli i shfaqur në këtë faqe është Motor 08. Fotografitë promovuese, modelet, performanca dhe parametrat e tjerë janë vetëm për referencë.Ju lutemi referojuni informacionit aktual të produktit për informacion specifik të produktit.

• Për parametrat e detajuar, shihni manualin.

• Për shkak të procesit të prodhimit, ngjyra mund të ndryshojë.

• Vlerat e diapazonit të lundrimit janë rezultatet e testeve të brendshme laboratorike.Gama aktuale e lundrimit të automjeteve do të ndikohet gjithashtu nga faktorë të ndryshëm si shpejtësia e erës, sipërfaqja e rrugës dhe zakonet e funksionimit.Vlerat e diapazonit të lundrimit në këtë faqe parametrash janë vetëm për referencë.

• Aksesorët e motoçikletës elektrike të blihen veçmas.

Dizajni dhe korniza:Dizajn ergonomik-Pozicioni i lartë i timonit me sedilje të mëdha të bashkangjitura.Korniza është një kornizë tubi alumini me cilësi të lartë dhe jo të ndryshkur (Ju gjithashtu mund të zgjidhni kornizë çeliku).
Duket shumë bukur nëse e hipni në rrugë.Korniza është një kornizë tubi alumini me cilësi të lartë dhe jo të ndryshkur (Ju gjithashtu mund të zgjidhni kornizë çeliku).

Bateria dhe motori:Bateria e lëvizshme 60V20Ah/60V30Ah mund të karikohet lehtësisht në shtëpinë tuaj.Motori pa furça 60V2000W,60V1500W/60V3000W mund të mbështesë kalërimin ose udhëtimin tuaj të përditshëm.

Gomat dhe pezullimi:Rrota 12 inç. Madhësia e gomës së përparme 165 mm dhe madhësia e pasme 215 mm.Pezullimi i dyfishtë hidraulik i përparmë dhe pezullimi i dyfishtë i pasme me susta + frenat hidraulike sigurojnë qëndrueshmëri të shkëlqyeshme dhe manovrim të saktë ngarje edhe në rrugë të vështira.

Alarmi dhe bllokimi:Përveç sistemit të alarmit dhe alarmit të hajdutit të instaluar në automjet, ka një bllokim të timonit në pjesën e përparme të timonit që mbron në mënyrë të besueshme motoçikletën elektrike nga vjedhja.

Rruga-ligjore:Skuter M8 Elektrik me certifikatë EEC në mënyrë që të jetë i ligjshëm në rrugë si automjet me një vend në të gjithë Evropën dhe për këtë arsye të mund të lëvizë ligjërisht në rrugë me targa sigurimi.Dritat LED të përparme dhe të pasme sigurojnë shikueshmëri të shkëlqyer gjatë ditës dhe natës, në përputhje me standardet aktuale.