Biçikleta elektrike

Motoçikleta elektrike

Skutera elektrike

Dizajni i "straddle" ju jep një përvojë unike të kalërimit.

Është i vogël në shtat, por i fuqishëm në 'zemër'

E lehtë dhe kompakte.Mund të hipni në këmbë ose ulur.

Ndenjëse e çmontueshme

Ju mund të ruani më mirë ekuilibrin kur hipni në këmbë.

skuter elektrik i shpejtë

50Km/h

SHPEJTESI MAKSIMALE

27.8Kg

PESHA

40Km

GAME

120Kg

Ngarkesa maksimale

informacion konfigurimi

Konfigurim më i lartë, përvojë më e mirë.

电机

Motor 500W/800W DC pa furça

Motori me qendër pa furça, fuqi më e fortë, kalërim më i butë / goma 10 inç

电池1
电池2

Maksimumi 48v 13ah/17,5ah Kapacitet më i madh i baterisë për të mbështetur distanca më të gjata të kalërimit

Është e pajisur me një bateri të lëvizshme LG/Samsung dhe një sistem të menaxhimit të baterisë.Siguron një performancë të qëndrueshme dhe jetë më të gjatë, duke e bërë atë më të sigurt për t'u përdorur.Bateria ka një rreze maksimale ultra të gjatë prej 50 km.

刹车

Disqe vaji Tektro të nivelit të lartë

Disqet janë të farkëtuar me aliazh alumini me forcë dhe qëndrueshmëri të lartë.Frena ka goditje të rregullueshme dhe kapje të lëmuara.Sistemi i zorrës së vajit është i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj temperaturave të larta.

Palosni shpejt

Palosni shpejt

Madhësi e vogël dhe e lehtë për t'u mbajtur në bagazh

Frenat e diskut të përparme dhe të pasme

Frenat e diskut të përparme dhe të pasme

Madhësia e madhe 160/200 mm, siguria e dyfishtë zvogëlohet në mënyrë dramatike
distanca e frenimit, bëjeni më të sigurt.

Amortizator i dyfishtë me susta të përparme

Amortizator i dyfishtë me susta të përparme

Udhëtim i rehatshëm, performancë e shkëlqyer e thithjes së goditjeve

Amortizator i dyfishtë me susta të pasme

Amortizator i dyfishtë me susta të pasme

Suspensioni i pasmë me susta e bën udhëtimin tuaj më të rehatshëm

Një përzierje argëtuese e kalërimit dhe lojës

Një eksperiencë unike

1
2
3
4
5
D1
D1-2
skuter elektrik me shpejtësi të lartë skuter elektrik krejt terrian e të rriturit me skuter skuter me goditje elektrike

PXID Factory Custom 500W 48V Motor Skuter Elektrik Off Road me ndenjëse

SPECIFIKIM

Model BESTRIDE
Ngjyrë Ngjyra jeshile / e kuqe / e zezë / e bardhë / OEM
Materiali i kornizës Çeliku
Motorri Motor 500W / 800W DC pa furça
Kapaciteti i baterisë 48V 10Ah / 48V 13Ah
Bateri e heqshme po
Koha e karikimit 6-8 orë
Gama Maksimumi 40 km
Shpejtesi maksimale 50 km/h
Pezullimi Suspensioni i përparmë dhe i pasmë i pranverës
Frena Frena e diskut para dhe e pasme
Ngarkesa maksimale 120 kg
Feneri Fener LED
Goma Goma e përparme dhe e pasme pa tub 10 inç
shalë po
Pesha neto 27.8 kg
Madhësia e shpalosur 1160*630*1170 mm
Madhësia e palosur 1160*630*580 mm

• Modeli i shfaqur në këtë faqe është BESTRIDE F1.Fotografitë promovuese, modelet, performanca dhe parametrat e tjerë janë vetëm për referencë.Ju lutemi referojuni informacionit aktual të produktit për informacion specifik të produktit.

• Për parametrat e detajuar, shihni manualin.

• Për shkak të procesit të prodhimit, ngjyra mund të ndryshojë.

• Dy mënyra kalërimi: kalërim i rehatshëm dhe kalërim jashtë rrugës me fuqi.

• Këndi i ngjitjes 15°.

Dizajni i Bestride:Dy dizajne të reja me origjinë, ne i quajmë bestride. Kjo mënyrë e kalërimit është më e lehtë për të kontrolluar qendrën e gravitetit të trupit për të kontrolluar skuterin.Ne zotërojmë patentën si në Kinë ashtu edhe në Evropë.

Bateria dhe karikimi:Ne kemi dy opsione baterie për këtë model.48V10Ah, 48V13Ah.Bateria 48V10Ah mund të mbështesë rrezen 30 km dhe diapazoni prej 13Ah është rreth 40 km.
Bateria është e lëvizshme.Karikimi direkt ose ngarkimi i baterisë veç e veç.

Motori:F1 është i pajisur me një motor pa furçë prej 500 W dhe është i fuqishëm.Marka e motorit është Jinyuxing (Marka e famshme e motorit).Trashësia e çelikut magnetik arrin 30 mm.

Shpejtësia dhe shfaqja:Me 3 marsha me shpejtësi maksimale 49 KMH, si dhe një ekran LED me ngjyra të përmirësuara 4,7 inç, shfaq shpejtësinë, kilometrazhin, marshin, statusin e fenerëve, nivelin e baterisë si dhe çdo simbol paralajmërues.

Udhëtim i sigurt:Gomat 10 inç pa tub dhe pezullimi i dyfishtë me susta hidraulike të ndërtuara përpara premtojnë një udhëtim të qetë.
Bori + dritat e përparme dhe të pasme + frenat e diskut të përparmë dhe të pasmë sigurojnë sigurinë e kalorësit ditën ose natën.

Paraqisni një kërkesë

Ekipi ynë i kujdesit ndaj klientit është i disponueshëm nga e hëna në të premte nga ora 8:00 e mëngjesit deri në 5:00 pasdite PST për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve me email të paraqitura duke përdorur formularin e mëposhtëm.