Biçikleta elektrike

Motoçikleta elektrike

Skutera elektrike

Biçikletë Elektrike e palosshme CE 36V 10,4Ah 20 inç për udhëtim në lëvizje Imazhi i veçuar

revolucion

DRITA-P4
BIKICIKLET ELEKTRIKE ME PASUES

Më miqësore me mjedisin dhe më e adaptueshme me ritmin e jetës moderne urbane Dizajni është frymëzuar nga vinçi i letrës.Qëndrimi i lehtë dhe fleksibël i trupit e bën shikimin më të pasur dhe më i personalizuar, dhe gjithashtu përmban implikimin e udhëtimit të sigurt

P4_02
P4-1_02
P4-2_02
P4-4_02
P4-5_02
urbane të rejaçiklizëm për kohën e lirë

urbane të reja
çiklizëm për kohën e lirë

Gama e gjatë 65 km

Karikimi i vetëm mund të kalojë më gjatë përtej pritjeve!

65KM
rreze_gjatë
Kornizë e materialit aliazh magnezi

Kornizë e materialit aliazh magnezi

P4 përdor aliazh magnezi si material i kornizës kryesore.Është rreth 30% më i lehtë se korniza e aluminit me të njëjtin vëllim dhe ka më shumë përparësi në mbajtjen e ngarkesës, fortësinë dhe ngurtësinë sesa korniza e aluminit.Qëndrimi i lehtë dhe fleksibël i trupit është më urban.

Motor 36V250W pa furça

Motor 36V250W pa furça

Fuqia e fortë sjell performancë të shkëlqyeshme në ngjitje, motori i përmirësuar pa furçë përshtatet në rrugë më me gunga.

Frena e diskut para dhe e pasme

Frena e diskut para dhe e pasme

Siguria e dyfishtë zvogëlon në mënyrë dramatike distancën e frenimit, gjë që ju siguron vozitje më të sigurt.

Përvojë e shkëlqyer e palosjes

Përvojë e shkëlqyer e palosjes

Palosja e trupit mund të zvogëlojë hapësirën e magazinimit përgjysmë dhe mund të transportohet në bagazh ose në transportin publik për të përmbushur më shumë nevoja udhëtimi.

Bateri litiumi me kapacitet të madh

Bateria me kapacitet super të madh ka një jetëgjatësi më të gjatë shërbimi se bateria tradicionale, dhe zgjedhja e shkëlqyer ju kursen shqetësimin dhe përpjekjet në kushtet e kalimit të asistuar, mund të sjellë kilometrazhin maksimal të kilometrave në të gjithë automjetin.Pavarësisht nëse shkoni në punë ose udhëtoni, shkoni atje ku dëshironi të shkoni dhe shijoni më shumë peizazhet e qytetit.

  • Bateri litiumi
  • Nxjerrja e baterisë
  • Bllokim i sigurt

36V10.4Ah Dendësi e madhe energjie, tension mesatar i lartë në dalje, jetëgjatësi e zgjatur e baterisë dhe qëndrueshmëri më e gjatë.

Bateri litiumi

Bateria e litiumit e heqshme shpejt, karikimi dhe shkarkimi i drejtpërdrejtë, dy metoda karikimi mund të zgjidhen sipas dëshirës, ​​duke e bërë jetën më të përshtatshme.

Nxjerrja e baterisë

Provë IP67 për baterinë, me kyçje të sigurt.

Bllokim i sigurt
Fenerët super të ndritshëm

Fenerët super të ndritshëm

Dritat e rrumbullakëta verbuese ndriçojnë lehtësisht rrugën përpara, duke e bërë më të sigurt udhëtimin gjatë natës

Reflektorët e pasmëPërmirësimi i sigurisë rrugore

Reflektorët e pasmë
Përmirësimi i sigurisë rrugore

Drita e pasmesjell kalërim të sigurt

Drita e pasme
sjell kalërim të sigurt

20 19

Specifikim

Model DRITA-P4
Ngjyrë Ngjyra gri e errët/OEM
Materiali i kornizës Formim i integruar i aliazhit të magnezit (pa saldim)
Motorri Motor 36V250W pa furça
Kapaciteti i baterisë Bateri e heqshme 36V 10.4Ah
Goma 20*1,95 inç
Ingranazhi i shpejtësisë 7 shpejtësi (SHIMANO)
Shpejtesi maksimale 25 km/h
Frena Frena e diskut para dhe e pasme (pllakë disko 160 mm)
Koha e karikimit 3-5 orë
Ngarkesa maksimale 120 kg
Feneri Fener LED
Madhësia e shpalosur 1585*575*1135mm
Madhësia e palosur 830*500*680 mm

● Modeli i shfaqur në këtë faqe është Light-P4.Fotografitë promovuese, modelet, performanca dhe parametrat e tjerë janë vetëm për referencë.Ju lutemi referojuni informacionit aktual të produktit për informacion specifik të produktit.

● Për parametra të detajuar, shihni manualin

● Për shkak të procesit të prodhimit, ngjyra mund të ndryshojë.

Dizajni:Dizajni P4 u frymëzua nga vinçi letre, e gjithë biçikleta përdor linja të drejta të thjeshtuara me materiale me peshë të lehtë, shumë miqësore për mbajtjen dhe udhëtimet në qytet.Ashtu si vinçi letre, ai është një simbol i dashurisë, sjell jetën tuaj me gëzim dhe harmoni.

Korniza:Korniza është ndërtuar nga aliazh magnezi që derdhet së bashku me piktura të shkëlqyera.
Opsionet e ngjyrave: blu, gri, e bardhë, ngjyra OEM.

Karakteristikat mekanike:Pajisur me një rrotë magnezi 20 inç dhe gomë me tub ajri, një pajisje Shimano me 7 shpejtësi sjell më shumë kënaqësi ngasje.Frena e diskut para dhe e pasme JAK me performancë të shkëlqyer, siguria juaj e vozitjes do të jetë e garantuar mirë.Me dizajnin gjenial të palosjes, biçikleta mund të paloset në 3 sekonda.
Ekziston edhe një raft i pasëm i lëvizshëm, i cili është shumë praktik për jetën e përditshme.

Karakteristikat elektrike:Motori pa furça me jetëgjatësi 250 W me shpejtësi maksimale 25 km/h.Mbështetja e baterisë me lëshim të shpejtë 10,4 Ah me rreze të gjatë 65 km.Kostum opsional i asistencës së pedales/mbytjes për rregullime të ndryshme në të gjithë botën.Ingranazhet elektronike me 4 shpejtësi mbështesin kufij të ndryshëm të shpejtësisë.Dritat dhe reflektorët e përparme dhe të pasme të certifikuara me markë E shpërndajnë errësirën gjatë natës.