Biçikleta elektrike

Motoçikleta elektrike

Skutera elektrike

Imazhi i veçuar i biçikletës elektrike jashtë rrugës popullore 24 inç gomë 750W 48V në SHBA

revolucion

REVOLUCIONI FAT-GOMAVE

Projektuar dhe personalizuar nga ju
Ne mund të personalizojmë materialet dhe aksesorët e kornizës sipas nevojave tuaja dhe të dizajnojmë stilin tuaj

1
2
3
4
5
LIAZIM MAGNEZIGOMA E NDRYSHME E biçikletës jashtë rrugës

LIAZIM MAGNEZI
GOMA E NDRYSHME E biçikletës jashtë rrugës

Gama e gjatë 55 km

Karikimi i vetëm mund të kalojë më gjatë përtej pritjeve!

55KM
rreze_gjatë
Lëkurë e personalizuarKorniza e aliazhit të magnezit

Lëkurë e personalizuar
Korniza e aliazhit të magnezit

Mopedi i gomave të yndyrshme P5 fuqizohet nga bateria e re e litiumit me energji, e mbështetur nga motori i montuar në mes, dhe miraton procesin e avancuar të derdhjes së integruar të aliazhit të magnezit, i cili depërton në modelimin tradicional të automjeteve me kornizë me tuba dhe sjell kornizë më të pasur dhe të hollë dhe Detajet e trajtimit.Në dizajnin CMF, përdorimi i pjesëve të mbulesës prej lëkure, duke e bërë strukturën e automjetit më të mirë, për të përmbushur nevojat e më shumë përdoruesve të nivelit të lartë.

Bateri litiumi me kapacitet të madh

Bateri litiumi me kapacitet të madh

Bateria e litiumit me fuqi të klasit të automobilave 18650 e bën energjinë elektrike më të fuqishme dhe mund të vrapojë rreth 60 km.

Dizajni i gomave me yndyrë 24 inç

Dizajni i gomave me yndyrë 24 inç

Rritni ndarjen e dhëmbëve, me kapje të fortë.Kthimi i shpejtë në kthesat është më i qëndrueshëm, përshtatshmëria efektive kundër rrëshqitjes në rrugë është më e fortë, e lehtë për t'u përballuar me kushte të ndryshme të rrugës.

Sistemi i ndjeshëm i transmetimit

Sistemi i ndjeshëm i transmetimit

Modaliteti me 3 shpejtësi mund të ndërrohet lirshëm dhe performanca e sigurt e ndryshimit të shpejtësisë është e ndjeshme.Modaliteti i fuqisë mund të përputhet sipas kushteve të ndryshme të rrugës dhe zinxhiri i pozicionimit profesional mund ta bëjë ndryshimin e shpejtësisë më të saktë dhe më të qetë.

Motor me performancë të lartë

Për sa i përket dizajnit strukturor, fat-p5 ndan me zgjuarsi dy konfigurime të ndryshme të fuqisë së motorit qendror dhe motorit të qendrës së pasme në të njëjtën nënkornizë
Shënim: vetëm një motor mund të zgjidhet për një automjet

  • Motor qendror
  • Motori i qendrës së pasme

Statusi i kalërimit me sensor inteligjent në kohë reale, prodhim i saktë i fuqisë, kalërim i lehtë

Motor qendror

Motori DC pa furça me efikasitet të lartë, siguron fuqi dalëse të fortë, sjell një ndjenjë kontrolli efikas

Motori i qendrës së pasme
Reflektorët e pasmëPërmirësimi i sigurisë rrugore

Reflektorët e pasmë
Përmirësimi i sigurisë rrugore

Fenerët super të ndritshëm

Fenerët super të ndritshëm

Dritat e rrumbullakëta verbuese ndriçojnë lehtësisht rrugën përpara, duke e bërë më të sigurt udhëtimin gjatë natës

Fenerët super të ndritshëm

Fenerët super të ndritshëm

Dritat e rrumbullakëta verbuese ndriçojnë lehtësisht rrugën përpara, duke e bërë më të sigurt udhëtimin gjatë natës

cheng hulan

Specifikim

Model FAT-P5
Ngjyrë Ngjyra gri e errët/OEM
Materiali i kornizës Formimi i integruar i aliazhit të magnezit (pa saldime)
Ingranazhi i shpejtësisë 7 shpejtësi (SHIMANO)
Motorri Motori i qendrës së pasme 48V 750W
Kapaciteti i baterisë 48V 16Ah
Gama 55 km me asistencë pedalimi
Shpejtesi maksimale 45 km/h
Pezullimi Pezullim ajri i përparmë dhe pezullim i pasmë i pranverës
Frena Frena e diskut me vaj para dhe mbrapa
Ngarkesa maksimale 150 kg
Feneri Fener LED
Goma 24 * 14 inç
Madhësia e shpalosur 1835*640*1110mm

● Modeli i shfaqur në këtë faqe është Fat-P5.Fotografitë promovuese, modelet, performanca dhe parametrat e tjerë janë vetëm për referencë.Ju lutemi referojuni informacionit aktual të produktit për informacion specifik të produktit.

● Për parametra të detajuar, shihni manualin.

● Për shkak të procesit të prodhimit, ngjyra mund të ndryshojë.

Pamje e re:Korniza e magnezit me prerje, profili i thjeshtë pa proces saldimi tradicional, etiketa unike e dizajnit të ebikeve me lëkurë që e bën biçikletën elektrike të gomës P5 të shkëlqyeshme në dizajn, jo vetëm të përshtatshme për prova jashtë rrugës, gjithashtu ju jep argëtim me kalërimin urban.

Kontrolli i cilësisë:Fabrika e certifikuar ISO e pajisur me ekip profesional QC, i cili do të kryejë inspektim 100% në linjë dhe para dorëzimit.

"Certifikatat:Miratuar nga certifikimi më i fundit i BE-së i certifikimit EN15194 nad UL, e bën P5 si biçikletën elektrike më të mirë
për të shitur në të gjithë botën”.

48V 15.6AH:Bateria e saj me tub dhe motori i mahnitshëm janë të mrekullueshëm në performancë, përveç gomës së saj me yndyrë 26 inç të krijuar për të gjitha terrenet, 4-6 orë kohë karikimi të biçikletës mund të ecin deri në 60 km.

Modaliteti i përshpejtuesit:Biçikleta elektrike me pedale P5 me modalitetin e pedalimit të asistuar, ndjehuni të lehtë të ngasni si një biçikletë elektrike me pedalim të asistuar ose si një motoçikletë elektrike të dyja në të njëjtën kohë.

Motori qendror:Biçikleta elektrike jashtë rrugës P5 e pajisur me versionin e motorit qendror, statusin e vozitjes me sensor inteligjent në kohë reale, prodhim të saktë të fuqisë për përvojë fantastike ngasjeje.