Biçikleta elektrike

Motoçikleta elektrike

Skutera elektrike

GOLF ELEKTRIK HARLEY

Njihuni me certifikimin EEC

Ndenjëse e zgjerueshme

Ndenjëse e zgjerueshme

Rreth 625 mm jastëk i zgjatur i sediljes, hapësirë ​​e bollshme,
Çiklizmi në distanca të gjata nuk është i lodhur.

M6_03
2000 WMotor me fuqi të lartë

2000 W
Motor me fuqi të lartë

Çift rrotullues i madh, fuqi e madhe, prodhim i qetë, fleksibël dhe i lehtë për t'u përdorur
kontroll, lakim i qëndrueshëm.
Shpejtësia maksimale prej 60 km/h ju jep një përvojë shpejtësie që nuk mund ta refuzoni.

Korniza është bërë prej
tub çeliku pa tegel

Mbetet intensiteti gjatë kalërimit të shpejtë
Korniza është bërë prejtub çeliku pa tegel
Bateri maksimale 60v20Ah

Bateri maksimale 60v20Ah

Qelizë me cilësi të lartë me furnizim të lartë me energji elektrike për të siguruar sigurinë dhe
qëndrueshmëri. Bateria mund të përzënë për 60 km.

60Maks.Gama (KM)

18650Paketa e baterive litium

Fener i rrumbullakët LED

Fener i rrumbullakët LED

Drita me intensitet të lartë lejon patrullimin e vazhdueshëm ditën ose natën.

Fener i rrumbullakët LED

Fener i rrumbullakët LED

Drita me intensitet të lartë lejon patrullimin e vazhdueshëm ditën ose natën.

Instaloni dritën e pasme

Instaloni dritën e pasme

Sinjalet e kthesës majtas dhe djathtas tregojnë qartë
mjet prapa.

Instaloni dritën e pasme

Instaloni dritën e pasme

Sinjalet e kthesës majtas dhe djathtas tregojnë qartë
mjet prapa.

Gomë me yndyrë 12 inç
ngasni rehat

Të cilat mund të lehtësojnë në mënyrë efektive gungat në rërë dhe zhavorr dhe të tjera të komplikuara
rrugët, duke sjellë përvojë më të rehatshme të kalërimit.

Gomë me yndyrë 12 inçngasni rehat
10.1 10.2 10.3

SPECIFIKIM

Model MOTORI 06
Ngjyrë Ngjyra jeshile/Blu/Portokalli/Ngjyra OEM
Materiali i kornizës Tub çeliku pa tegel
Motorri 60V 1500W/2000W
Kapaciteti i baterisë 60V 12Ah/20Ah/25Ah
Gama 60 km
Shpejtësia 60 km/h
Pezullimi Pezullim i dyfishtë përpara dhe pas
Frena Frena e diskut hidraulike e përparme dhe e pasme me vaj
Ngarkesa maksimale 200 kg
Feneri LED
Madhësia e shpalosur 1990mm*840mm*1080mm

• Modeli i shfaqur në këtë faqe është Motor 06. Fotot promovuese, modelet, performanca dhe parametrat e tjerë janë vetëm për referencë.Ju lutemi referojuni informacionit aktual të produktit për informacion specifik të produktit.

• Për parametrat e detajuar, shihni manualin

• Për shkak të procesit të prodhimit, ngjyra mund të ndryshojë.

Dizajn inovativ:Dizajni ergonomik, korniza elegante e tubave prej çeliku pa tela përtej modelit tradicional të motorit, sigurojnë intensitet të lartë, ndërsa të lehta në të njëjtën kohë, për të siguruar një udhëtim të shpejtë dhe të sigurt.

Kapaciteti i baterisë:E pajisur me bateri të lëvizshme me kapacitet të madh 60V20Ah/60V25Ah/60V30Ah, mbështet një distancë të gjatë për nevoja të ndryshme, një metodë e lehtë karikimi për një udhëtim të këndshëm.

Drejtim i fortë:Motori me fuqi maksimale 3000W, aftësia e notës 30% ju bën të dalloheni në lojë, edhe në një vend të pjerrët ky motor golfi do të pushtojë gjithashtu pa dyshim.

Gomat dhe pezullimi:Goma e yndyrshme 12 inç e përparme dhe e pasme përshtatet me të gjitha terrenet, plus sistemi i plotë i thithjes së goditjeve, i sigurojnë kalorës përvojë të shkëlqyer në ngasje.

Rruga-ligjore:Motoçikleta M6 Electric gjithashtu mund të personalizohet sipas nevojave tuaja, me licencën ligjore të rrugës EEC për t'ju çuar kudo që dëshironi.