Biçikleta elektrike

Motoçikleta elektrike

Skutera elektrike

3 rrotat e para përplasen fort në rrugë.Përvoja e re e vozitjes me straddle, argëtim i ndryshëm ngasje me skuter. Një hap i jashtëzakonshëm në teknologjinë e performancës zhbllokon shpejtësinë, saktësinë dhe kontrollin që ju nevojitet për të ngritur stilin tuaj të vozitjes në nivelin tjetër.

Mekanizmi i patentës së rrotave të pasme

Dizajni i mekanizmit me dy rrota të pasme është patentuar.Drejtimi është më i fortë dhe udhëtimi është më i rehatshëm.më të luajtshme

F2

53Km/h

SHPEJTESI MAKSIMALE

47Kg

PESHA

90Km

GAME

150Kg

KAPACITETI I NGARKESAVE

Sistemi i energjisë

Fuqia e fortë do t'ju çojë nëpër të gjitha rrugët si tokë e sheshtë, zhavorr, xhungël, etj.
dhe do t'ju çojë të përjetoni nxitimin e qetë.

Motorë të dyfishtë pa furça

Motorë të dyfishtë pa furça

më shumë energji në ngjitjen tuaj në shpat

Bateri e fuqishme litium 1
Lirues

Bateri e fuqishme litium

Bateri me lëshim të shpejtë, fuqi afatgjatë

Dy mënyra karikimi 1
Dy mënyra karikimi

Dy mënyra karikimi

karikimi i trupit dhe ngarkimi i baterisë

Një mënyrë e re për të hipur në një skuter

Një mënyrë e re për të hipur në një skuter

Përvoja e re e kalërimit me straddle.Kornizë alumini e lehtë me forcë të lartë.

Frenim i sigurt

Frenim i sigurt

Frenat e diskut hidraulike të përparme dhe të pasme / frenat e diskut mekanike
(Aksesorë opsionalë)

Frenim i sigurt

Frenim i sigurt

Frenat e diskut hidraulike të përparme dhe të pasme / frenat e diskut mekanike
(Aksesorë opsionalë)

Goditje hidraulike e përparme

Goditje hidraulike e përparme

Kalërim i rehatshëm Amortizimi i fortë

Goditje e pasme pranverore

Goditje e pasme pranverore

Thithja e fortë e goditjeve dhe rezistencë ndaj kompresimit

Balanca përfundimtare e madhësisë dhe funksionalitetit

Lustroni imët çdo detaj. Gjithçka që ju nevojitet për të mbajtur nën kontroll.

pole_palosje
palosje_pole2
1
2
pole_palosje3
palosje_pole4
pole_palosje5
e kuqe jeshile e verdhe të bardhë

SPECIFIKIM

Model BESTRIDE PRO
Ngjyrë Portokalli/E gjelbër/E kuqe/E bardhë
Materiali i kornizës Aliazh alumini
Motorri 48V 1000W (500W *2)
Kapaciteti i baterisë 48V 22,5 Ah
Gama 50-90 km
Shpejtesi maksimale 45-53 km/h
Pezullimi Pezullim i dyfishtë përpara dhe pas
Frena Frenat e diskut mekanike të përparme dhe të pasme
Ngarkesa maksimale 150 kg
Feneri Fener LED
Goma Gomë me ajër të përparme 12 inç, e pasme 10 inç pa tub
Set sediljeje (raft dhe shalë) po
Madhësia e shpalosur 1300mm*610mm*1270mm
Madhësia e palosur 1300mm*400mm*640mm

 

• Modeli i shfaqur në këtë faqe është BESTRIDE PRO.Fotografitë promovuese, modelet, performanca dhe parametrat e tjerë janë vetëm për referencë.Ju lutemi referojuni informacionit aktual të produktit për informacion specifik të produktit.

• Për parametrat e detajuar, shihni manualin.

• Për shkak të procesit të prodhimit, ngjyra mund të ndryshojë.

• BESTRIDE PRO ndahet në versionin standard dhe versionin EEC, versione të ndryshme kanë aksesorë të ndryshëm.

• Dy mënyra kalërimi: kalërim i rehatshëm dhe kalërim me fuqi jashtë rrugës.

• Cruise Control është i përshtatshëm vetëm për rrugë të drejta me kushte të mira.Për arsye sigurie, mos e përdorni këtë funksion me kushte komplekse trafiku, trafik të rënduar, kthesa, ndryshime të dukshme të pjerrësisë ose kushte të rrëshqitshme të rrugës.

• Këndi i ngjitjes 15°.

• Mbështetja e këmbës për fikjen automatike të induksionit, për të parandaluar rrezikun e fluturimit.

Cilat janë veçoritë e këtij skuteri elektrik me 3 rrota?
F2 krijoi një mënyrë unike kalërimi të skuterëve jashtë rrugës --bestride e cila është më argëtuese për t'u hipur, më e lehtë për të kontrolluar qendrën e gravitetit dhe ju sjell një përvojë të ndryshme ngasjeje.Me sediljen e lëvizshme, mund të zgjidhni të qëndroni në këmbë ose të uleni për të hipur në këtë eskuter.PXID zotëron patentën e dizajnit.

Po në lidhje me performancën jashtë rrugës të modelit F2?
F2 ka një performancë të jashtëzakonshme jashtë rrugës.Motorët e fuqishëm të dyfishtë të pasmë pa furça 500 W ofrojnë fuqi të fortë dhe shkallëzimi mund të arrijë 15°.Frena e përparme dhe e dyfishtë e diskut e bëjnë rrugën jashtë rrugës më të sigurt.Pezullimi i dyfishtë i përparmë dhe i pasmë ju bën të keni një vozitje më të rehatshme.

Sa është kapaciteti i baterisë?
48V15Ah dhe 48V22.5Ah.Dy opsione baterish.Është e lehtë të hiqni baterinë dhe ta ngarkoni atë për shkak të dizajnit të lëvizshëm.Kapaciteti i madh i baterisë suporton 70-80 km rreze ekstra të gjatë.

Sa është shpejtësia maksimale e këtij skuteri?
F2 ka 3 nivele shpejtësie.Shpejtësia maksimale 53 km/h për versionin e rregullt dhe 45 km/h për versionin EEC.Për më tepër, ne mund të modifikojmë shpejtësinë sipas kërkesës tuaj.

Pse ky skuter ka raftet e përparme dhe të pasme?
Raftet janë opsionet.Ju mund t'i zgjidhni ato ose jo.Përveç jashtë rrugës, modeli F2 mund të përdoret edhe për dërgesë ushqimi.Ne mund të shtojmë kutinë e dorëzimit për ju nëse është e nevojshme.