Biçikleta elektrike

Motoçikleta elektrike

Skutera elektrike

Kornizë e integruar me aliazh magnezi

Kornizë e integruar me aliazh magnezi

Duke përdorur aliazh magnezi si material kornizë, ai është 75% më i lehtë se çeliku, 30% më i lehtë se alumini dhe ka forcë më të lartë, rezistencë më të mirë ndaj goditjeve dhe rezistencë ndaj korrozionit.
Korniza është tërësisht e derdhur, dhe i gjithë automjeti nuk ka nyje saldimi.Në procesin e prodhimit masiv, orët e punës reduktohen shumë dhe kostot e prodhimit zvogëlohen.

Prodhim me karbon të ulët, prodhim me energji të lartë

Prodhim me karbon të ulët, prodhim me energji të lartë

Materiali i aliazhit të magnezit ka një pikë të ulët shkrirjeje, e cila sjell më pak emetime karboni në prodhimin dhe prodhimin e automjeteve

Udhëtimi në qytet "milja e fundit"

Ndërsa lëvizshmëria personale rritet për t'u përzier me stilin tonë të jetesës urbane,
mbeten ende të pazgjidhura probleme sigurie dhe përdorshmërie.PXID
ofron një formë të re zgjidhjeje për skuterat elektrike dhe ndihmon
përdoruesit gëzojnë një përvojë më të zgjuar dhe më të sigurt të kalërimit.
Udhëtimi në qytet
Udhëtim i përshtatshëm i papenguar

Udhëtim i përshtatshëm i papenguar

Paloset shpejt në 3 sekonda.Mund të sillet në publik
objektet e transportit ose ndërtesat e zyrave në çdo kohë,
duke përmirësuar ndjeshëm efikasitetin e udhëtimit të përditshëm

Sistemi i ndriçimit të sigurisë 360°

Fenerët LED, dritat inovative të atmosferës së trupit, dritat e pasme tredimensionale të automobilave dhe të sipërfaqes së mjegullës sigurojnë sigurinë e drejtimit dhe kënaqin shprehjen individuale të të rinjve.

Sistemi i ndriçimit të sigurisë 360°
7.1 7.2

SPECIFIKIM

Model URBANE -10
Ngjyrë Argjend/E zezë
Materiali i kornizës Aliazh magnezi
Motorri 300 W
Kapaciteti i baterisë 36V 7,5AH/36V 10Ah
Gama 35 km
Shpejtësia 25 km/h
Pezullimi Asnje
Frena Frena e përparme e tamburit, frena elektronike e pasme
Ngarkesa maksimale 120 kg
Feneri po
Goma Gomë me ajër të përparme dhe të pasme 9 inç
Madhësia e shpalosur 1120mm*1075mm*505mm
Madhësia e palosur 1092mm*483mm*489mm

 

• Modeli i shfaqur në këtë faqe është Urban 10. Fotot promovuese, modelet, performanca dhe parametrat e tjerë janë vetëm për referencë.Ju lutemi referojuni informacionit aktual të produktit për informacion specifik të produktit.

• Për parametrat e detajuar, shihni manualin.

• Për shkak të procesit të prodhimit, ngjyra mund të ndryshojë.

• Vlerat e diapazonit të lundrimit janë rezultatet e testeve të brendshme laboratorike.Gama aktuale e lundrimit të automjeteve do të ndikohet gjithashtu nga faktorë të ndryshëm si shpejtësia e erës, sipërfaqja e rrugës dhe zakonet e funksionimit.Vlerat e diapazonit të lundrimit në këtë faqe parametrash janë vetëm për referencë.

Karakteristikat ekskluzive të skuterit elektrik:Dizajni minimalist i skuterit elektrik, kabllove të fshehura, i thjeshtë dhe i bukur.Dizajni unik i parafangos së pasme e bën atë të duket premium.

Materiali i kornizës së aliazhit të magnezit:Fortësi e lartë dhe peshë e lehtë, e lehtë për t'u bartur.Kapaciteti ngarkues prej 150 kg e bën skuterin elektrik të përshtatshëm për njerëzit me çdo peshë.Pesha neto prej 15 kg sjell mbartje super të lehtë.

Doreza e skuterit elektrik që nuk rrëshqet:Doreza që nuk rrëshqet ofron rehati të shkëlqyer.Materiali nxjerr në pah kapjen si të pastër dhe të rregullt, si dhe pamje të bukur.

Goma e madhe e skuterit:Goma e ajrit 9 inç pa tub - madhësia optimale për drejtimin urban.Ai thith goditjen më së shumti nga kthimi i ajrit.

Distanca është deri në 30 km: Në varësi të nevojave dhe zakoneve tuaja të drejtimit, do të jeni në gjendje të kaloni 25-30 km me një karikim të vetëm.Drejtim i lehtë, me 3 nivele shpejtësie 15-20-25 km/orë.