Електрични велосипеди

Електрични мотоцикли

Електрични скутери

Сурфајте по патот
ЖИВОТЕН СТИЛ НА УРБАНО ВОЗЕЊЕ
РЕВОЛУЦИЈА ЗА ДЕСНИ ГУМИ
ПОСНО ПРОИЗВОДСТВО, ПАМЕТНА ИДНИНА
ПЛАН ЗА СОРАБОТКА НА ДИСТРИБУТЕРСКИ ГОЛБАЛ

КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ

 • Електричен велосипед
 • Електричен мотоцикл
 • Електричен скутер

зошто да изберете pxid

Бесплатна услуга за прилагодување

Бесплатна услуга за прилагодување

Научи повеќеБесплатна услуга за прилагодување
Бесплатна маркетинг услуга

Бесплатна маркетинг услуга

Научи повеќеБесплатна маркетинг услуга
Искусен тим за истражување и развој

Искусен тим за истражување и развој

PXID поседува технички тим за истражување и развој со богато искуство, силна иновациска способност и висок степен на завршување на проекти, помагајќи им на најдобрите 20 кинески компании да создадат разновидни најпродавани производи.

Напредна и специјализирана опрема

Напредна и специјализирана опрема

Компетентен процес и опрема за целиот производ, производство, вклучително и производство на прототипови, производство на мувла, производство на делови што го гарантираше барањето на производот со висока оценка.

Професионална внатрешна лабораторија

Професионална внатрешна лабораторија

Строго следете го системот за меѓународни стандарди за квалитет, со цел да се обезбеди безбедност и перформанси за секој поединечен дел и за целиот производ.

Дознајте повеќе за тоадесно ико

ОД МЕДИУМИТЕ

Најдобар прифатлив електричен велосипед, електричен скутер и електричен мотоцикл

Како сами да изберете соодветни алатки...

Со популаризацијата на новите енергетски алатки, луѓето имаат се повеќе избор, многу луѓе ќе прашаат...

2022/12/05 PXID дизајн
PXID Професионален дизајн и производство на електрични скутери, електрични велосипеди и електрични мотоцикли

PXID Професионален дизајн и производство...

PXID - Едношалтерски давател на услуги на приспособени решенија за интелигентни патувања, основан во 2013 година.

2022/11/25 Фабрика за PXID
Повеќенаменски електричен скутер со три тркала со дизајн на сопствен бренд PXID за возрасни

PXID дизајн на сопствен бренд повеќенаменски...

Производителот на електрични скутери го продава на големо овој електричен скутер со три тркала со седиште, има различни сцени за возење.

2022/11/24 Дизајн на три тркала
Првиот електричен мотоцикл на PX-1, моќен

Првиот електричен мотоцикл на PX-1, моќен

Патентот за изглед е успешно применет и забележан на одбрани патишта.

2022/09/18 Нов производ
PXID: MOTOR-02 освои уште две награди за дизајн

PXID: MOTOR-02 освои уште две дизајни...

Електричниот мотоцикл М2 беше почестен со наградата за дизајн Goldreed Industrail за 2021 година.

2021/08/24 Награди на PXID
Дознајте повеќе за тоадесно ико
 • Вкупно покриено растојание
  Вкупно покриено растојание
  KM

  Да се ​​обезбеди поголема удобност и безбедност до еко-пријателски начин на идна лична мобилност

 • Заштедени се вкупни емисии на CO2
  Заштедени се вкупни емисии на CO2
  KG

  Да се ​​обезбеди поголема удобност и безбедност до еко-пријателски начин на идна лична мобилност