Biçikleta elektrike

Motoçikleta elektrike

Skutera elektrike

Skuter elektrik me tre rrota me dizajn të markës së vet PXID për të rriturit

Dizajni me tre rrota 2022-11-24

Prodhuesi i skuterit elektrik me shumicë jep këtë skuter elektrik me tre rrota me ndenjëse, ai ka një shumëllojshmëri skenash hipjeje.të tilla si skuter ditor me goditje, dërgesa me skuter elektrik, skuter elektrik jashtë rrugës, etj.

Pra, pse me tre rrota?ai zgjodhi dizajnin për të krijuar një skuter elektrik më të sigurt dhe më të qëndrueshëm për ngasje nëpër qytet.

Ky model është F2, jo vetëm që mund të hipni në këmbë, por edhe duke hipur ulur.Dhe shumica e pjesëve janë të lëvizshme, si rafti i përparmë dhe i pasmë, sedilja, mbajtësja... është një skuter magjepsës kur hiqni këto pjesë, por nëse i vendosni të gjitha këto, është një mjet lëvizshmërie dërgese dhe shumë më funksional se një skuter.

Dizajni i shkëlqyer i pamjes e bën këtë skuter shumë më tërheqës dhe aliazh alumini me cilësi të lartë + korniza prej çeliku prej hekuri është shumë unike dhe e lehtë!

1.Ky skuter elektrik me 3 rrota ka opsione të shumta ngjyrash, të verdhë, jeshile, të bardhë, të zezë, ose mund ta personalizoni ngjyrën sipas nevojave tuaja.

2.Skuteri elektrik me dy motorë 500 W JINGYUXING, mbështet shpejtësinë maksimale 50 km/h, bateri e madhe opsionale 15 / 22,5 ah që mund të ndërrohet.

3.Goma e përparme 12 inç, goma e pasme e ajrit pa tub 10 inç, pezullime dhe tregues të dyfishtë para dhe mbrapa dhe frena e diskut para dhe e pasme, tub kokë e palosshme…

4.LOGO gjithashtu mund të personalizohet sipas nevojave tuaja, Dhe pozicioni i logos është i larmishëm, në shtyllë, në trup, në parafango, në varësen e pasme, në të dy anët e pirunit të përparmë, etj.

Specifikimet janë vërtet të mrekullueshme!

F2 sapo mblodhi të gjitha avantazhet në një!

 

 

Nëse jeni të interesuar për këtë skuter me tre rrota, kliko për të mësuar më shumë rreth saj! Ose jeni të mirëpritur të na kontaktoni me email!

 

Për më shumë lajme PXID, ju lutemi klikoni artikullin më poshtë

Abonohu ​​PXiD

Merrni përditësimet tona dhe informacionin e shërbimit herën e parë

Na kontaktoni

Paraqisni një kërkesë

Ekipi ynë i kujdesit ndaj klientit është i disponueshëm nga e hëna në të premte nga ora 8:00 e mëngjesit deri në 5:00 pasdite PST për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve me email të paraqitura duke përdorur formularin e mëposhtëm.