Електрични велосипеди

Електрични мотоцикли

Електрични скутери

Повеќенаменски електричен скутер со три тркала со дизајн на сопствен бренд PXID за возрасни

Дизајн на три тркала 2022-11-24

Производителот на електрични скутери го продава на големо овој електричен скутер со три тркала со седиште, има различни сцени за возење.како што е секојдневен скутер за патување со удар, испорака на електричен скутер, електричен скутер надвор од патот итн.

Па зошто три тркала?се одлучи за дизајнот да создаде побезбеден и постабилен електричен скутер за возење низ градот.

Овој модел е F2, не само што можете да возите стоејќи, туку и да седите возејќи.И повеќето од деловите се отстранливи, како што се предниот и заден багажник, седиште, носач… тоа е фасцинантен скутер кога ги отстранувате овие делови, но ако ги ставите сите овие, тоа е алатка за мобилност за испорака и многу пофункционална од скутер.

Одличниот дизајн на изглед го прави овој скутер многу попривлечен и висококвалитетната алуминиумска легура + железна челична рамка е многу уникатна и лесна!

1.Овој електричен скутер со три тркала има повеќе опции за бои, жолта, зелена, бела, црна или можете да ја прилагодите бојата според вашите потреби.

2.500W JINGYUXING Двомоторниот електричен скутер поддржува 50km/h максимална брзина, опционална голема батерија што може да се замени од 15 / 22,5 h.

3.Предна гума од 12 инчи, задна воздушна гума без цевки од 10 инчи, предни и задни двојни суспензии и индикатори и предна и задна диск сопирачка, преклопна глава...

4.LOGO исто така може да се приспособи според вашите потреби, а позицијата на логото е диверзифицирана, на столб, на каросерија, на браникот, на задната закачалка, од двете страни на предната вилушка итн...

Спецификациите се навистина одлични!

F2 само ги собра сите предности во едно!

 

 

Доколку ве интересира овој скутер со три тркала,кликнете за да дознаете повеќе за тоа!Или добредојдовте да не контактирате преку е-пошта!

 

Претплатете се на PXiD

Добијте ги нашите ажурирања и информации за услугите на прв пат

Контактирајте не